Nasza strona korzysta z plików cookies. Przeglądając ją, zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. close ×
+

Na chwilę zwalniamy tempo

Kochani! Zaszczepianie w Was miłości do tańca to wspaniała przygoda! Po tych wszystkich godzinach spędzonych z Wami na parkiecie potrzebujemy jednak złapać chwilę oddechu. W związku z tym w najbliższym sezonie nie spotkamy się na regularnych studencko-absolwenckich kursach tańca.

Ale bez obaw – wkrótce zaproponujemy Wam coś fajnego 🙂 Tymczasem tańczcie, tańczcie i jeszcze raz tańczcie – wszędzie i jak najwięcej!


Dziękujemy za kolejny sezon

Dziękujemy za wspólne spędzony czas w zakończonym właśnie sezonie. Mamy nadzieję, że Wasze wakacje będą udane!
A już od października ruszamy z nowymi regularnymi zajęciami. Nie chcecie ich przeoczyć? Zapiszcie się na nasz newsletter 🙂


Startujemy z nowym!

Rozpoczynamy kolejny semestr zajęć w naszej szkole. Pierwsze zajęcia grupy podstawowej i grupy kontynuującej już dzisiaj!

Aby tańczyć, potrzeba przede wszystkim dobrych chęci. Cieszymy się, że spotkamy się z kolejną grupą ludzi, którzy te dobre chęci mają i chcą je dobrze wykorzystać 🙂 Oprócz nich należy oczywiście zabrać buty zmienne i coś do picia w razie potrzeby – nie tylko duch, ale i ciało musi być gotowe na nowe wyzwania.

Wszystkich, którzy w tej edycji nie mogą wziąć udziału, zapraszamy w kolejnym semestrze, a tym, którzy już się szykują na pierwsze spotkanie – życzymy dobrego czasu w naszej Szkole!


Koniec ferii, czas na…taniec!

Ruszamy z zapisami na nowy semestr w naszej Szkole Tańca! W obecnym semestrze będziemy prowadzić tylko grupy tańca towarzyskiego i użytkowego.

Szczegóły -> http://longstep.pl/taniec-towarzyski/

Grafik -> http://longstep.pl/grafik/

Cennik -> http://longstep.pl/cennik/

 

Zapraszamy do zapisów!

Zapisz się

 

Darmowy kurs tańca!

Weź udział w konkursie – do wygrania tradycyjnie darmowy semestr zajęć! Czytaj więcej na:
https://facebook.com/LongStep/Noworoczne życzenia

Wszystkim Kursantom i Sympatykom naszej szkoły składamy najcieplejsze życzenia: szczęścia, radości, miłości i pokoju, a nade wszystko – werwy do tańca w sercu na cały nadchodzący 2017 rok!

Zespół Szkoły Tańca Long Step

zyczenia-noworoczne


1 2 3 8