Na kursie tańca w Long Step:

 

  • Poznajesz nowych ludzi...którzy tak, jak Ty, chcą fajnie spożytkować swój wolny czas
  • Aktywnie wypoczywasz...i uwalniasz się od stresu
  • Uczysz się tańczyć...a później idziesz na imprezę i dobrze się bawisz
  • Uwalniasz swoją energię...i dajesz się porwać muzyce

Bachata jest gorącym, zmysłowym tańcem rodem z Dominikany, który zdobył serca tancerzy i muzyków na całym świecie. Słowo bachata oznacza „imprezę, zabawę”. Słowa te dla rdzennych mieszkańców Dominikany są nieodłącznym elementem codziennego życia. Muzyka komponowana dla tego tańca opowiada o historiach i doświadczeniach miłosnych, a sensualną stronę bachaty można odkryć, dając się porwać na parkiecie dźwiękom gitary.

We Wrocławiu na licznych salsotekach każdy ma możliwość dać się porwać przyjemnej i łagodnej muzyce, a przy tym szlifować swój warsztat i poznawać pozytywnie nastawionych ludzi.

Na naszym kursie oferujemy naukę popularnych kroków i figur wykorzystywanych w tym tańcu, jak również umiejętność swobodnego rozpoznawania tego gatunku muzycznego wśród innych rytmów karaibskich.

Uwaga: w semestrze letnim 2016/17 nie planujemy regularnych zajęć bachaty. Jeśli nie chcesz w przyszłości przegapić rekrutacji na nie – zapisz się na nasz newsletter. Odpowiedni formularz znajduje się z prawej strony.

 

Najczęściej zadawane pytania Bachata na YouTube

 

Kontakt