Zatańczenie z kimś pierwszego tańca zawsze jest wyjątkowym przywilejem podczas każdej imprezy. Na weselu możliwość poproszenia do niego Panny Młodej przypada obecnie tylko i wyłącznie Panu Młodemu.

Co więcej, taniec weselny wykonywany powinien być tylko przez jedną parę – Nowożeńców. Wszystko po to, by goście mogli skupić się na podziwianiu wyłącznie Pary Młodej.

Dlatego do pierwszego tańca należy się przygotować. Nie chodzi tu o dziesiątki godzin wyczerpujących ćwiczeń, ale o spokojne, przemyślaneodpowiedzialne podejście do jego ułożenia oraz przećwiczenia. Na cały ten proces składa się kilka etapów takich, jak: wybór muzyki i tańca, ułożenie choreografii oraz dopracowanie jej pod kątem technicznym.

W Szkole Tańca Long Step w profesjonalny sposób pomagamy w przejściu tych wszystkich etapów, podczas indywidualnych lekcji tańca weselnego. Niezależnie od tego, czy chcecie zatańczyć eleganckiego i dostojnego walca, czy zrobić na parkiecie aktorsko-taneczne show, czy w ogóle nie macie pomysłu na swój pierwszy taniec – jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Do każdej Pary podchodzimy indywidualnie, a pierwszą lekcję poprzedza nieodpłatne osobiste spotkanie, na którym ustalamy warunki współpracy, takie jak m. in.: rodzaj i charakter tańca, wybór piosenki, przewidywana ilość zajęć oraz ich terminy, itp. Dodatkowo ostatnie spotkanie może się odbyć na sali weselnej (w miarę możliwości) – jest to niepowtarzalna okazja do „próby parkietu”.

W celu umówienia się, zapraszamy do kontaktu z naszą Szkołą.

Uwaga: w nadchodzącym sezonie ślubnym nie mamy już niestety wolnych terminów. Ale trzymamy kciuki za wszystkich Narzeczonych, którzy szykują swój pierwszy taniec 🙂

 

Najczęściej zadawane pytania

 

Kontakt