Chyba każdy marzy o tym, by móc połączyć swoją pracę z pasją. Jeśli Twoją pasją jest taniec, to masz szansę zrealizować to marzenie w naszej Szkole!

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do prowadzenia zajęć dla osób w różnym przedziale wiekowym.

 

 

Masz doświadczenie?

Poszukujemy instruktorów przede wszystkim tańca towarzyskiego, użytkowego, salsy oraz bachaty. Jesteśmy jednak otwarci także na współpracę z osobami, które pasjonują się innymi stylami tańca.

 

Nie masz doświadczenia?

Wiemy też, że jest wiele osób, które chciałyby spróbować swoich sił, jako instruktorzy, ale brakuje im niezbędnego doświadczenia. Jeśli jesteś wśród nich, zapraszamy Cię na staż. Czego wymagamy? Przede wszystkim chęci do zdobywania pierwszych instruktorskich szlifów, a także 2-letniego doświadczenia w jednym ze stylów tanecznych (taniec towarzyski, taniec użytkowy, salsa, bachata).

 

Oferujemy

  • jasne i stabilne warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz zaangażowania (również na stażu)
  • możliwość dopasowania grafiku do pracy, studiów, itd.
  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji

 

Aplikuj!

Jeśli poza chęcią zarażania innych ludzi pasją do tańca, możesz wykazać się odpowiedzialnością, cierpliwością i pozytywnym nastawieniem do ludzi, a do tego reprezentujesz wysoką kulturę osobistą – napisz do nas już dziś na:

taniec@longstep.pl

Czekamy na Twoje CV wraz z odpowiednią klauzulą dotyczącą danych osobowych. W treści wiadomości koniecznie wpisz „praca” lub „staż”